Mild

Aromatas
Lengvas ar vidutiniškas salyklo aromatas gali turėti šiek tiek vaisių aromato. Salyklo išraiška gali įgauti platų charakterio intervalą, kuris gali apimti karamelės, grūdų, skrebučio, riešutų, šokolado ar lengvo skrudėsio. Apynių aromatas svyruoja nuo lengvo iki jokio. Diacetilas vos juntamas arba nejuntamas visai.
Išvaizda
Nuo varinės iki tamsiai rudos ar raudonmedžio spalvos. Egzistuoja keletas šviesių pavyzdžių (nuo vidutiniškos gintarinės iki šviesiai rudos). Dažniausiai skaidrus, tačiau tradiciškai yra nefiltruotas. Nedidelė ar vidutiniško didumo balkšva ar šviesiai ruda puta. Putos išsilaikymas gali būti nedidelis dėl žemo karbonizacijos lygio, papildų naudojimo ir žemo klampumo.
Skonis
Pagrinde salyklinis alus, tačiau gali turėti labai platų salyklo ir mielių pagrindo skonių (salyklo, saldumo, karamelės, irisų, skrebučio, riešutų, šokolado, kavos, skrudėsio, vyno, vaisių, likerio, melasos, slyvos, razinų) intervalą. Pabaigoje gali būti saldus ar sausas. Versijos su tamsesniais salyklais pabaigoje gali turėti sausumo ir skrudėsio skonį. Nedidelis ar vidutiniškas kartumas yra pakankamas, kad suteikti balanso, bet nepakankamas nurungti salyklo skonį. Vaisinių esterių lygis vidutiniškas ar jokio. Diacetilo ir apynių skonis vos juntamas ar nejuntamas visai.
Burnos pojūtis
Nedidelio ar vidutiniško tirštumo. Iš esmės nedidelės ar vidutiniškai nedidelės karbonizacijos. Skrudinto salyklo versijos gali turėti lengvą atšiaurumą. Saldesnės versijos gali atrodyti labiau tirštos dėl didesnio klampumo.
Sudedamosios dalys
Salyklą turėtų sudaryti šviesūs Angliški pagrindiniai salyklai (dažnai gana dekstrinuoti), karameliniai ir tamsesni salyklai. Gali būti naudojami cukraus priedai. Angliškų apynių veislės čia tinkamiausios dėl jų prislopinto charakterio. Charakteringos Angliškos elio mielės
Istorija
Vystėsi kaip vienas iš ankstesniųjų portrių elementų. Šiuolaikiniu požiūriu pavadinimas „mild“ (švelnus) reiškia santykinį apynių kartumo stygių (mažiau apyniuotas negu „pale ale“ ir ne toks stiprus). Pagal kilmę „mildness“ (švelnumas) gali turėti nuorodą į faktą, kad šis alus buvo jaunas ir neturėjo vidutiniško rūgštumo, kurį turėjo brandintos partijos. Šiek tiek retas Anglijoje, bet gerų versijų vis dar galima rasti apie Birmingemą.

Pradinis tankis (OG)
1.030 - 1.038
Galutinis tankis (FG)
1.008 - 1.013
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
2.9 - 3.9 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
2.3 - 3.1 %
Kartumas
10 - 25 IBU
Spalva
24 - 49 EBC

Mild-life crisis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Mild
Aludaris: FewBrew
ABV: 4.1 %   ·   EBC: 38   ·   IBU: 17
0 0 0 0

Mild R1

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Mild
Aludaris: tikka1122
ABV: 4.0 %   ·   EBC: 29   ·   IBU: 4
0 0 1 0

DarkMild

Tipas: Iš ekstrakto
Stilius: Mild
Aludaris: Dalius
ABV: 4.0 %   ·   EBC: 35   ·   IBU: 12
0 0 1 0

Rubylicious

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Mild
Aludaris: Varnalėša
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 43   ·   IBU: 16
0 0 1 0

Dumblas

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Mild
Aludaris: Pikas
ABV: 3.8 %   ·   EBC: 24   ·   IBU: 1
0 0 1 421

Veselės elis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Mild
Aludaris: getjonas
ABV: 4.1 %   ·   EBC: 38   ·   IBU: 3
0 1 2 396
Prisijungę aludariai