Šiaurės Vokietijos Altbier

Aromatas
Subtiliai salyklinis, kartais grūdinis aromatas. Apynių aromatas – nuo nedidelio iki jokio. Grynas lagerio charakteris su labai santūriu esterių profiliu. Be diacetilo.
Išvaizda
Nuo šviesaus vario iki šviesiai rudos spalvos; dėka prailginto šalto brandinimo būna labai skaidrus. Nedidelė ar vidutiniška, balkšva ar balta puta su geru patvarumu.
Skonis
Pakankamai kartus bet subalansuotas sklandaus ir kartais saldaus salyklo charakterio, kuris gali turėti turtingą, biskvitinį ir/arba lengvai karamelinį skonį. Sausa pabaiga dažnai su išliekančiu kartumu. Grynas lagerio charakteris, kartais su šiokiu tokiu sieros charakteriu ir labai nedaug arba visai be esterių. Tauriųjų apynių skonis – nuo labai mažo iki vidutiniško. Be diacetilo.
Burnos pojūtis
Tirštumas – nuo vidutiniškai mažo iki vidutiniško. Vidutiniškos ar vidutiniškai didelės karbonizacijos. Sklandus burnos pojūtis.
Sudedamosios dalys
Tipiškai gaminamas Pils bazėje ir spalvinamas su skrudintu salyklu ar tamsiu kristaliniu salyklu. Gali apimti nedidelius kiekius Miuncheno ar Vienos salyklų. Taurieji apyniai. Paprastai daromas su geros ateniuacijos lagerio mielėmis.

Pradinis tankis (OG)
1.046 - 1.054
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.015
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.7 - 5.8 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.7 - 4.6 %
Kartumas
25 - 40 IBU
Spalva
26 - 37 EBC

Wittelsbachas Kölne

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Sharmelis
ABV: 5.0 %   ·   EBC: 36   ·   IBU: 16
0 0 1 0

AV Altas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Pikas
ABV: 5.0 %   ·   EBC: 26   ·   IBU: 21
0 0 1 279
Prisijungę aludariai