Juodasis alus (Schwarzbier)

Aromatas
Aromatas: Silpnas ar vidutinis salyklo aromatas. Dažnai su nestipriu saldumo ir/arba skrudinto salyklo aromatu. Salyklo aromatas gali būti švarus ir neutralus arba turtingas ir panašus į Miuncheno salyklo aromatą su karamelės užuominomis. Skrudinimo kvapai gali būti panašūs į kavos aromatą, bet neturi būti svilėsių kvapo. Optimalus yra silpnas tauriųjų apynių aromatas. Švarus lagerio mielių charackteris (galimas silpnas sieros kvapas) be vaisinių esterių ar diacetilo.
Išvaizda
Išvaizda: nuo vidutiniškai rudos iki labai tamsiai rudos spalvos, dažnai su sodraus rubino ar granato akcentais, tačiau beveik niekada iš tikrųjų juodos spalvos. Labai švarus. Puta didelė, ilgai išliekanti, šviesiai rudos spalvos.
Skonis
Skonis: Lengvas arba vidutinis salyklo skonis, kuris gali būti švarus, neutralaus pobūdžio arba turtingas, saldus, į Miuncheno salyklą panašaus intensyvumo. Lengvi ar vidutiniškai skrudinti salyklai gali suteikti kartaus šokolado skonį, išsilaikantį iki galo, bet skonis niekada negali būti svilėsių. Lengvas ar vidutinis apynių kartumas, kuris gali tęstis iki finish. Lengvas ar vidutinis kilimingų apynių skonis. Švarus lagerio skonis, be vaisinių esterių arba diacetilo. Poskonis, pasižymintis apynių kartumu subtilaus skrudinimo skonio fone, gali užsitęsti ir lėtai silpnėti. išliekantis saldumas yra priimtinas, bet nėra privalomas.
Burnos pojūtis
Mouthfeel: Nuo vidutiniškai lengvo iki vidutinio kūno. Vidutinė ar didelė karbonizacija.Lygus. Nepaisant tamsių ir skrudintų salyklo panaudojimo nėra šiurkštumo ir astringency (nesutraukia).
Sudedamosios dalys
Ingredientai: Vokiškas miuncheno ir pilsnerio salyklai kaip bazė, papildyti nedideliu kiekiu skrudintų salyklų (pavyzdžiui, Carafa), kurie turi suteikti tamsią spalvą ir subtilų skrudinimo skonį. Geriausia naudoti tauriuosius vokiškus apynius ir švarios fermentacijos vokiškas mieles.
Istorija
Istorija:Būdingas Pietų Tiuringijai ir Šiaurės Frankonijai Vokietijoje. Greičiausiai Munich Dunkel stiliaus variantas.

Pradinis tankis (OG)
1.046 - 1.052
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.016
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.7 - 5.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.7 - 4.4 %
Kartumas
22 - 32 IBU
Spalva
33 - 59 EBC

juodas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 47   ·   IBU: 4
0 0 1 0

Juodasis alus (Schwarzbier) R1

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 40   ·   IBU: 5
0 0 1 0

Likuciai

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Bieliavskij
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 132   ·   IBU: 13
0 0 2 0

nuaras

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gytis
ABV: 4.7 %   ·   EBC: 46   ·   IBU: 11
2 0 1 0

Schwarzbier

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Dalius
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 56   ·   IBU: 8
0 0 1 0

Blackjack ( Black IPL )

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: elis
ABV: 5.9 %   ·   EBC: 74   ·   IBU: 38
0 0 0 0
Prisijungę aludariai