Pietų Anglijos rudasis elis

Aromatas
Salykliškai saldus, dažnai su turtingu karamelės ar irisų charakteriu. Vidutiniškai vaisinis, dažnai su tamsių vaisių, tokių kaip spyvų ar razinų, užuominomis. Apynių aromatas nuo mažo iki jokio. Be diacetilo.
Išvaizda
Nuo šviesiai iki tamsiai rudos spalvos, gali būti beveik juodas. Beveik nepermatomas, nors turėtų būti gana skaidrus, jei įžiūrimas. Nedidelė ar vidutiniška balkšva ar šviesiai ruda puta.
Skonis
Gilus, karamelinis ar irisinis salyklinis saldumas trunkantis iki pabaigos. Yra būdingos biskvito ir kavos užuominos. Sudėtyje gali būti vidutiniškai juntami tamsūs vaisiai. Nedidelis apynių kartumas. Skrudinto ar kartaus salyklo skonis nedidelis arba visai jokio. Vidutiniškai saldus pabaigoje su sklandžiu salykliniu skoniu. Diacetilo beveik nėra arba nėra visiškai.
Burnos pojūtis
Vidutiniškai tirštas, bet liekamasis saldumas gali tuteikti sunkesnį įspūdį. Karbonizacijos lygis nuo mažo iki vidutiniško. Gana kreminis ir sklandžios tekstūros, ypač dėl savo sunkumo.
Sudedamosios dalys
Kaip pagrindas yra naudojami Angliški šviesūs salyklai su ženklia dalim tamsesnių karamelinių salyklų ir dažnai su šiek tiek skrudinti (juodo) salyklo ir kviečių salyklo. Vidutiniško ar aukšto karbonizacijos lygio vanduo tinkamai subalansuoja tamsaus salyklo rūgštumą. Labiausiai autentiški Angliškų veislių apyniai, nors dėl nežymaus skonio ir kartumo gali būti naudojama beveik bet kokia rūšis.
Istorija
Angliški rudieji eliai yra iš esmės suskirstyti į sub-stilius pagal geografines linijas. Pietų Anglijos (arba „Londono stilius“) rudieji eliai yra tamsesni, saldesni ir mažesnio klampumo negu jų Šiauriniai pusbroliai. Sukurtas kaip išpilstomas buteliais produktas 20-to amžiaus pradžioje iš reakcijos prieš vyno bačkų porterį ir dažnai neskaniai švelnus. Puikiai tinkamas prie Londono vandens pasiūlos.

Pradinis tankis (OG)
1.035 - 1.042
Galutinis tankis (FG)
1.011 - 1.014
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
3.1 - 4.1 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
2.5 - 3.2 %
Kartumas
12 - 20 IBU
Spalva
37 - 69 EBC

Emigracijos Sapnai 3: Nušvitimas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Domukas
ABV: 4.2 %   ·   EBC: 78   ·   IBU: 10
0 0 1 0

Emigracijos Sapnai 2: Prabudimas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Domukas
ABV: 3.5 %   ·   EBC: 44   ·   IBU: 9
0 0 1 0

Emigracijos Sapnai

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Domukas
ABV: 3.5 %   ·   EBC: 56   ·   IBU: 9
0 0 1 0

CaraSalt

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Peckelis
ABV: 5.8 %   ·   EBC: 50   ·   IBU: 13
3 0 1 0

Švelnus elis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: MK
ABV: 4.2 %   ·   EBC: 14   ·   IBU: 14
0 2 0 206

Šimašiaus alus

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Regis
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 61   ·   IBU: 7
0 0 1 420
Prisijungę aludariai