Tradicinis Bock alus

Aromatas
Stipraus salyklo aromato, dažnai su saikingu bet sodriu melanoidinų kiekiu ir maloniai šiltomis užuominomis. Iš esmės apynių aromatas nėra juntamas, tačiau gali būti juntamos alkoholio užuominos. Skaidrus. Be diacetilo. Beveik nejuntami vaisiniai esteriai.
Išvaizda
Nuo šviesaus vario iki rudos spalvos, dažnai su patraukliais granatų atspalviais. Nepaisant tamsios spalvos, brandinimas suteikia ypatingą skaidrumą. Būdinga didelė, kreminė ir patvari balkšva puta.
Skonis
Dominuoja kompleksinis Munich ir Vienna salyklo skonis, kuris suteikia melanoidinų ir paskrudintą skonį. Dėka nuvirinamo salinimo ir ilgo virimo, juntamos šiokios tokios karamelės užuominos. Apynių kartumas yra pakankas tik, kaip parama salyklų skoniui, kuris pabaigoje užleidžia vietą saldumui. Gerai išliesėjęs, bet nenuobodus. Švarus, be jokių esteriu ar diacetilo. Be apynių skonio. Neturi deginto skonio pažymių.
Burnos pojūtis
Nuo vidutinio iki pilnai tiršto. Nuo vidutiniės iki vidutiniškai žemos karbonizacojos. Šiek tiek gali būti juntama alkoholio šiluma, bet niekada ji nebus karšta. Glotnus, be grubumo ar atšiaurumo.
Sudedamosios dalys
Munich ir Vienna salyklai, retkarčiais su nedideliu kiekiu skrudintų salyklų spalvinimo tikslais, niekada nenaudojant nesakyklinių komponentų. Alyniai naudojami kontinentinės Europos. Mielės – grynai lager tipo. Vandens kietumas gali varijuoti, nors dažniausiai naudojamas vidutinio kietumo.
Istorija
Kilęs iš Šiaurės Vokietijos miesto Einbeck, kuris buvo alaus virimo centras ir populiarus eksportuotojas Hanzos sąjungos laikotarpiu (nuo 14-to iki 17-to amžiaus). Nuo 17-to amžiaus atgimęs Miunchene. Pavadinimas „bock“ yra paremtas pavadinimo „Einbeck“ iškraipymu bavarų tarmėje ir buvo pradėtas naudoti tik po šio alaus atėjimo į Miuncheną. „Bock“ taipogi reiškia „ožių“ vokiečių kalboje, todėl šio gyvūno atvaizdas dažnai naudojamas logotipuose ir reklamose.

Pradinis tankis (OG)
1.064 - 1.072
Galutinis tankis (FG)
1.013 - 1.019
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
6.7 - 7.7 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
5.3 - 6.1 %
Kartumas
20 - 27 IBU
Spalva
28 - 43 EBC

Babaušis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: gi-bi
ABV: 7.0 %   ·   EBC: 41   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Tradicinis Bock alus R1

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 7.9 %   ·   EBC: 39   ·   IBU: 1
0 0 1 0

Storas ožys

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: kiela
ABV: 7.2 %   ·   EBC: 44   ·   IBU: 10
0 0 3 0

Link Bock elio

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Marius A.
ABV: 6.0 %   ·   EBC: 30   ·   IBU: 6
4 0 0 0

Peckelio Millennium

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Justas_V
ABV: 6.4 %   ·   EBC: 25   ·   IBU: 18
1 0 2 0

Bock#3

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gytis
ABV: 6.8 %   ·   EBC: 38   ·   IBU: 12
0 1 1 355 8.0
Prisijungę aludariai