Vienos lageris

Aromatas
Saikingai turtingas vokiško (Vienos arba Miuncheno) salyklo aromatas. Gali būti juntamas silpnas kepinto salyklo aromatas. Panašus į Oktoberfest, bet silpnesnis. Švarus lagerio charakteris, be vaisinių esterių ar diacetilo. Tauriųjų apynių aromato gali nebūti arba būti labai silpnas. Karamelės aromato neturi būti.
Išvaizda
Spalva gali būti nuo rausvo gintaro iki vario spalvos. Skaidrus. Didelė, ilgai išliekanti balkšva puta.
Skonis
Švelnus, elegantiškas ir turtingas salyklo skonis pradžioje su pakankamu apynių kartumu, suteikiančiu subalansuotą finišą. Jaučiamas Vienos salyklo(kepintas)skonis. Neturi būti karamelės ar skrudinto salyklo skonio. Pakankamai sausas finišas, su juntamu ir salyklo, ir apynių kartumo poskoniu. Tauriųjų apynių skonis juntamas arba jo nėra.
Burnos pojūtis
Kūnas lengvas arba vidutinis, švelniai kreminis. Vidutiniškai karbonizuotas. Tolygus, švelnus. Vidutiniškai sausas ir šaltas finišas. Gali turėti truputį alkoholio šilumos.
Sudedamosios dalys
Vienos salyklas suteikia lengvai kepintą ir sudėtingą, turtingą melanoidinu salyklinį profilį. Kaip ir Oktoberfest aluje, turi būti naudojamas tik aukščiausios kokybės salyklas kartu su kontinentiniais (pageidautina tauriaisiais) apyniais. Vidutiniškai kietas, turtingas karbonatais vanduo. Gali būti naudojamas karamelinis ir/arba tamsesnis salyklas suteikiantis lengvą saldumą ir spalvą. Bet šie priedai neturi suteikti žymesnio kvapo ir skonio, o tamsesnis salyklas neturi suteikti alui deginto charakterio.
Istorija
Originalus gintarinis lageris, kurį sukūrė Anton Dreher iš karto po to, kai buvo atskirtos lagerio mielės. Beveik išnykęs savo kilmės vietoje, stilius tęsiamas Meksikoje, į kurią jį atvežė Santiago Graf ir kiti Austrijos imigrantai aludariai 19-to amžiaus pabaigoje.

Pradinis tankis (OG)
1.046 - 1.052
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.014
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.7 - 5.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.7 - 4.4 %
Kartumas
18 - 30 IBU
Spalva
20 - 32 EBC

Kita koja šlubas Vienos lageris

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Raimis
ABV: 5.8 %   ·   EBC: 20   ·   IBU: 22
0 0 0 0

Dvynių rudasis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: budmarius
ABV: 5.6 %   ·   EBC: 57   ·   IBU: 10
0 0 0 0

Laisvės alus

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Wamzdinux
ABV: 5.1 %   ·   EBC: 13   ·   IBU: 7
0 0 0 0

Lager “sostu karai”

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: rickonn
ABV: 5.5 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 12
0 0 0 0

Viena R3

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 24   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Viena R2

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 26   ·   IBU: 5
0 0 1 0
Prisijungę aludariai