Rudasis porteris

Aromatas
Turėtų būti juntamas salyklo aromatas su lengvu skrudėsiu, gali būti juntama šokolado ypatybė. Į paramą šiam aromatui gali ateiti ir kai kurie neskrudinto salyklo aromatai (karamelinio, grūdinio, duonos, riešutų, irisinio ir saldaus). Angliškų apynių aromatas nuo vidutiniško iki nejuntamo. Vaisių esteriai taip pat nuo vidutiniško iki nejuntamo. Diacetilo beveik nesijaučia arba nesijaučia visai.
Išvaizda
Šviesiai rudos arba tamsiai rudos spalvos, dažnai su rubino atspalviais. Skaidrumas geras, tačiau kartais gali būti šiek tiek drumstas. Puta nuo vidutiniškai balkšvos iki šviesiai rudos, pakankamai patvari.
Skonis
Salyklo skonis yra lengvo ar vidutiniško skrudinimo lygio (dažniausiai šokolado charakterio) ir dažnai karamelės, riešutų ar iriso pobūdžio. Gali turėti antrinių skonių, tokių kaip kavos, saldymedžio, biskvito ar skrebučio. Neturi būti visiškai juodų salyklų (erzinančių, sudegusių arba atšiaurių skrudintų skonių), tačiau gali būti naudojami labai maži kiekiai, norint suteikti šiek tiek šokolado kartumo pojūtį. Angliškų apynių skonis nuo vidutiniško iki nejuntamo. Apynių kartumas, nuo vidutiniškai žemo iki vidutiniško, reguliuoja balansą tarp šiek tiek salyklinio ir šiek tiek kartaus. Paprastai geros ateniuacijos, tačiau kartais egzistuoja ir saldžios versijos. Diacetilo pojūtis turi būti vidutiniškas arba visai nesijausti. Vaisių esterių pojūtis nuo vidutiniško iki vos juntamo.
Burnos pojūtis
Tirštumas nuo vidutiniškai didelio iki vidutiniško. Karbonizacijos lygis nuo žemo iki vidutiniškai aukšto.
Sudedamosios dalys
Labiausiai įprasti angliški ingridientai. Gali būti iš kelių salyklų, įskaitant šokolado ar kitų skrudintų salyklų ir karamelinių salyklų. Istorinės rūšys turėtų naudoti reikšmingą dalį rudo salyklo. Dažniausiai neturi didelio kiekio juodo salyklo ar skrudintų miežių. Dažniausiai naudojami angliški apyniai, bet dažniausiai silpni. Naudojamas Londono ar Dublino tipo vanduo (vidutiniško karbonizacijos kietumo). Dažniausiai naudojamos angliškos ar airiškos elio mielės, retkarčiais lagerio mielės. Gali turėti vidutinišką kiekį priedų (cukraus, kukurūzų, melasos, sirupo ir t.t.).
Istorija
Kilęs iš Anglijos, porteris išsivystė iš skirtingų alaus rūšių mišinio ar misos, žinomos, kaip „Entire“. Stauto pirmtakas. Buvo privilegijuotas ir populiarus tarp darbo liaudies.

Pradinis tankis (OG)
1.040 - 1.052
Galutinis tankis (FG)
1.008 - 1.014
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.2 - 5.8 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.3 - 4.6 %
Kartumas
18 - 35 IBU
Spalva
39 - 59 EBC

Erstikio ŽIDINIO PORTERIS

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: erstikis
ABV: 4.8 %   ·   EBC: 50   ·   IBU: 21
0 1 1 0

Erstikio VAKARĖJA, JAU VAKARĖJA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: erstikis
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 49   ·   IBU: 16
0 0 1 0

ruginis porteris

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gytis
ABV: 4.7 %   ·   EBC: 48   ·   IBU: 14
0 0 1 0

Is to kas yra porteri klijuosim

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: AndriusK
ABV: 5.7 %   ·   EBC: 47   ·   IBU: 10
0 0 1 0

London portrer (Ace of spades - themaltmiller)

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Lrs
ABV: 4.4 %   ·   EBC: 77   ·   IBU: 23
0 0 2 0

Rudis II

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Marius A.
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 49   ·   IBU: 10
0 0 0 0
Prisijungę aludariai