Kreminis elis

Aromatas
Menkos salyklo užuominos. Dažniausiai aptinkamas saldus, kukurūzų tipo aromatas ir nedidelis kiekis DMS (dimetil sulfatas). Apynių aromatas nedidelis arba nejaučiamas. Gali būti naudojamos bet kokios apynių veislės, bet nei apyniai, nei salyklas nedominuoja. Kai kuriuose pavyzdžiuose gali būti juntami menki esteriai, bet tai neprivaloma. Be diacetilo.
Išvaizda
Nuo šviesių šiaudų iki vidutiniškos aukso spalvos, tačiau paprastai į šviesesnę pusę. Nedidelė ar vidutiniška puta su vidutiniška ar didele karbonizacija. Putos išsilaikymas dėl priedų naudojimo nėra geresnis nei neblogas. Idealus, mirgantis skaidrumas.
Skonis
Mažas ar vidutiniškai mažas apynių kartumas. Nedidelis ar vidutiniškas salyklo skonis ir saldumas, varijuojantis su tankiu ir ateniuacija. Paprastai geros ateniuacijos. Skonyje nedominuoja nei apyniai, nei salyklas. Dėka kukurūzų priedų, paprastai aprinkamas nedidelis ar vidutiniškas kukurūdų skonis, kaip ir šiek tiek DMS. Pabaiga gali svyruoti tarp šiek tiek sausos ir šiek tiek saldžios iš kukurūzų, salyklo ir cukraus. Menki esteriai nėra privalomi. Be diacetilo.
Burnos pojūtis
Iš esmės lengvas ir gaivus, tačiau tirštumas gali siekti vidutinišką. Sklandus burnos pojūtis su vidutiniška ar aukšta ateniuacija; aukštesnė ateniuacija gali suteikti troškulį malšinančią pabaigą. Aukštos karbonizacijos. Aukštesnio klampumo pavyzdžiai gali demonstruoti šiek tiek alkoholio šilumos.
Sudedamosios dalys
Paprastai naudojami Amerikos ingridientai. Paprastai naudojamas šešiaeilis salyklas arba kombinacija šešiaeilio ir Šiaurės Amerikos dvieilio salyklo. Priedai gali apimti iki 20% kukurūzų dribsnių salinant ir iki 20% gliukozės ar kito cukraus verdant misą. Pirmenybė teikiama minkštam vandeniui. Kartumui ir užbaigimui gali būti naudojama bet kokia apynių veislė.
Istorija
Amerikietiško lagerio stiliaus elio versija. Sukurta elio aludarių konkuruojant su lagerio aludariais Šiaurės Rytų ir Vidurio Atlanto valstijose. Žinomas kaip putojantis ar dabartinis elis, kai kurie aludariai naudojo lagerio mieles (kai kurie iki šiol naudoja), bet istoriškai lagerio mielės nebuvo maišomos su elio mielėmis. Pasiekti karbonizacijai, daugumoje pavyzdžių yra naudojamas misos pridėjimas į išsifermentavusį alų. Vėsus brandinimas nėra tradicinis, tačiau šiuolaikiniai aludariai kartais tai naudoja.

Pradinis tankis (OG)
1.042 - 1.055
Galutinis tankis (FG)
1.006 - 1.012
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.7 - 6.4 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.7 - 5.1 %
Kartumas
15 - 20 IBU
Spalva
4 - 10 EBC

KukurūzElis 2020

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: julius47
ABV: 5.1 %   ·   EBC: 8   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Kreminis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: Bitininkas
ABV: 5.6 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 8
0 0 1 0

KukurūzElis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: julius47
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 9   ·   IBU: 7
0 0 1 0

Amerikietiškas kreminis elis Nr. 2

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: GiN
ABV: 5.0 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 14
0 2 2 10

Ukmergės elis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: Regis
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 10   ·   IBU: 11
0 0 1 251

Šventinis elis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Kreminis elis
Aludaris: Regis
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 17   ·   IBU: 3
0 0 0 152
Prisijungę aludariai