Eisbock

Aromatas
Dominuoja sodraus ir intensyvaus salyklo bei neabejotino alkoholio balansas. Nėra apynių aromato. Be diacetilo. Gali turėti ženklių vaisinių esterių, ypač primenančių slyvas, džiovintų slyvų ar vynuogių. Alkoholio aromatas neturi būti šiurkštus ar tirpinantis.
Išvaizda
Nuo sodrios vario iki tamsiai rudos spalvos, dažnai su patraukliais rubino atspalviais. Legeriavimas turi užtikrinti gerą skaidrumą. Putos išsilaikymas gali būti įtakotas aukštesniu nei įprasta alkoholio kiekiu ir maža karbonizacija. Balkšva ar sodri dramblio kaulo spalvos puta.
Skonis
Turtingas, saldus salyklas subalansuotas akįvaizdaus alkoholio pojūčio. Salyklas gali turėti melanoidinų, skrebučio, šiek tiek karamelės ir kartais šiek tiek šokolado skonio. Nėra apynių skonio. Alynių kartumas tik salyklo saldumo kompensavimui, pakankamas, kad išvengti gvazdikėlių charakterio. Be diacetilo. Ali turėti ženklių vaisinių esterių, ypač primenančių slyvas, džiovintas slyvas ar vynuoges. Alkoholis turėtų būti sklandus, ne atšiaurus ar karštas ir turėtų padėti apynių kartumui subalansuoti stipraus salyklo įspūdį. Pabaiga turi apimti salyklą ir alkoholį bei gali turėti tam tikrą sausumą iš alkoholio. Neturėtų būti lipnus, syrupo tipo ar nuobodaus saldumo. Grynas lagerio charakteris.
Burnos pojūtis
Pilno arba labai pilno kūno. Mažos karbonizacijos. Žymi alkoholio šiluma be aštraus karštumo. Labai sklandūs, be šiurkščių alkoholio kampų, kartoki, ar kitokie koncentruoti skoniai.
Sudedamosios dalys
Tas pats kaip ir „doppelbock“. Komerciniai „eisbock“ paprastai yra koncentruoti nuo 7% iki 33% (pagal tūrį).
Istorija
Tradicinis Kulmbach specialiai pagamintas šaldant „deppelbock“ ir išimant ledą, koncentruojant skonį ir alkoholio kiekį (taip pat jokių defektų).

Pradinis tankis (OG)
1.078 - 1.120
Galutinis tankis (FG)
1.020 - 1.035
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
7.6 - 13.1 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
6.0 - 10.4 %
Kartumas
25 - 35 IBU
Spalva
35 - 59 EBC

Eisbock R1

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Eisbock
Aludaris: tikka1122
ABV: 6.3 %   ·   EBC: 27   ·   IBU: 4
0 0 1 0

Užšalę lede

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Eisbock
Aludaris: elis
ABV: 6.1 %   ·   EBC: 23   ·   IBU: 5
13 0 1 0
Prisijungę aludariai