Angliškas IPA

Aromatas
Stiliui būdingas vidutiniškai ar vidutiniškai stiprus apynių aromatas , su būdingu žemės ar vaisių prieskoniu, tačiau ne tokiu ryškiu kaip Amerikietiškose IPA versijose. Kartais sutinkamas švelniai žolinis sausų apynių aromatas, tačiau jis nėra būtinas šio stiliaus atributas. Saikingai išreikštas karamelės ar skrudinto salyklo aromatas. Gali būt sutinkamas lengvai ar vidutiniškai vaisinis esterių aromatas. Kai kuriose versijose sutinkamas sieros poskonis.
Išvaizda
Spalva svyruoja nuo auksinės gintaro iki šviesios vario, dauguma - šviesaus-vidutinio gintaro spalvos su oranžišku atspalviu. Turėtų būti skaidrus, tačiau nefiltruotos sausai apyniuotos versijos gali būti šiek tiek drumstos. Didelė, standi, beveik balta puta.
Skonis
Apynių skonis - vidutiniškas - stiprus, kartumas - vidutinis ar didesnis. Apynių skonis turėtų būti panašus į kvapą (gėlių, žemės, vaisių ir/arba šiek tiek žolės). Salyklo skonis svyruoja apie vidutinę reikšmę, tačiau turėtų būti pastebimas, malonus ir pabrėžti apyniškumą. Salyklas turėtų rodyti tipišką anglišką charakterį - duonos, sausainio, iriso ir/arba karamelės natas. Nepaisant stipraus apynių charakterio, salyklo skonis, alaus kūnas ir skonio sudėtingumas pabrėžia apyniškumą ir subalansuoja skonį. Labai maži diacetilo kiekiai gali būti priimtini, o vaisiškumas iš apynių ar iš fermentacijos šalutinių produktų yra priimtinas ir prisideda prie skonio kompleksiškumo. Poskonis - nuo vidutinio saldumo iki sauso, o kartumas gali nusitęsti toli ir ilgai, tačiau neturi būti aitrus. Jeigu naudojamas vanduo su daug sulfatų, pastebimas savotiškai malonus, minerališkas, sausas poskonis, lengvas sieros skonis ir nusitęsiantis kartumas. Šiek tiek alkoholio skonio gali būti pasebima stipresnėse versijose. Ąžuolo, medžio skonis šiame stiliuje netinkamas.
Burnos pojūtis
Švelnus, vidutiniško pilnumo kūnas be sutraukiančiai kartaus apynių skonio. Dėl vidutinio ar didesnio už vidutinę angliarūgštės kiekio gal atrodyti sausas, nors ir jausis salyklo saldumas. Švelni alkoholio šiluma gali būti jaučiama stipresniuose variantuose.
Sudedamosios dalys
Pale ale salyklas (gerai modifikuotas) Angliški apyniai (Fuggle, EK Goldings, Goldings ir t.t.) Angliškos mielės Gali būti naudojamas rafinuotas cukrus Vanduo su aukštu sulfatų ir mažu karbonatų kiekiu
Istorija
Stiprus ir kartus alus, virtas tam, kad atlaikytų kelionę iš metropolijos Anglijoje į kolonijas Indijoje.

Pradinis tankis (OG)
1.050 - 1.075
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.018
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
5.2 - 8.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
4.2 - 6.8 %
Kartumas
40 - 60 IBU
Spalva
16 - 28 EBC

UK IPA II

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Marius A.
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 21   ·   IBU: 16
0 0 0 0

Derliaus IPA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Peckelis
ABV: 7.0 %   ·   EBC: 15   ·   IBU: 16
6 0 1 0

Atostogautojų IPA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 27   ·   IBU: 10
0 0 1 0

Dar Ne Viena NEIPA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Mantis
ABV: 5.5 %   ·   EBC: 16   ·   IBU: 20
0 0 1 0

Stiklo IPA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Alfredas
ABV: 7.2 %   ·   EBC: 13   ·   IBU: 23
0 1 1 0

"81" Iš to kas liko

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: vidmantas
ABV: 7.1 %   ·   EBC: 17   ·   IBU: 25
0 0 1 0
Prisijungę aludariai