Amerikietiškas stautas

Aromatas
Vidutiniškas arba stiprus skrudintų salyklų aromatas, dažnai su skrudintos kavos ar tamsaus šokolado ypatybėmis. Deginto ar anglies aromato beveik nesijaučia. Apynių aromatas - nuo vidutiniško iki vos juntamo, dažnai su citrusinių Amerikietiškų apynių pobūdžiu. Esteriai – optimalūs, bet gali būti iki vidutiniškai intensyvaus. Lengvas alkoholio aromatas yra taip pat optimalus. Nėra diacetilo.
Išvaizda
Pagrinde juodos spalvos, nors kartais gali būti tamsiai rudos. Didelė, patvari, šviesiai rudos spalvos puta. Alus paprastai - matinis.
Skonis
Skonis - nuo vidutinio iki labai skrudinto salyklo, dažnai su kavos, skrudintos kavos ar tamsaus šokolado. Gali turėti stipriai degintos kavos prieskonį, tačiau šis požymis neturėtų būti akivaizdžiai pastebimas. Salyklinis saldumas nuo žemo iki vidutiniško, dažnai su turtingu šokolado ar karamelės skoniu. Kartėlis – nuo vidutiniško iki aukšto. Apynių skonis gali būti nuo žemo iki aukšto ir pagrinde atspindi Amerikos citrusines apynių veisles. Esteriai gali šiek tiek jaustis, bet jie nėra pageidautini. Nuo vidutiniško sausumo iki sauso, kartais su lengvu skrudintu pobūdžiu. Alkoholio skonis gali būti jaučiamas iki vidutiniško lygio, bet saikingai. Nejaučiamas diacetilas.
Burnos pojūtis
Vidutiniškai tirštos ar visiškai tirštos konsistencijos. Bali būti kreminis, jei skonio pagerinimui buvo naudojamas nedidelis kiekis avižų. Gali turėti šiek tiek skrudinto atšiaurumo, bet šis požymis neturi būti perdėtas. Karbonizacija - nuo vidutiniškai aukštos iki aukštos. Alkoholio šiluma - nuo lengvos iki vidutiniškai stiprios, bet sklandi ir ne pernelyg karšta.
Sudedamosios dalys
Dominuoja paprasti Amerikos pagrindiniai salyklai ir mielės. Naudojami įvairūs tamsūs ir skrudinti salyklai, tokie kaip karamelinio tipo. Kaip priedai, nedideliais kiekiais gali būti naudojami avižiniai dribsniai. Naudojamos amerikietiškos apynių veislės.
Istorija
Tai Jungtinių Valstijų klasikinio angliško ir airiško stiliaus pritaikymas. Jis paprastai turi skrudintą skonį bei šiek tiek daugiau apynių ir alkoholio kiekį lyginant su panašiomis airių ar anglų versijomis.

Pradinis tankis (OG)
1.050 - 1.075
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.022
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
5.2 - 8.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
4.2 - 6.8 %
Kartumas
35 - 75 IBU
Spalva
59 - 79 EBC

Black IPA 2020

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: mkil
ABV: 8.0 %   ·   EBC: 83   ·   IBU: 28
0 0 0 0

Pirmasis Stoutas (dark sweet)

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: heitas
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 63   ·   IBU: 24
0 0 1 0

Juodi Trupiniai

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gemini
ABV: 4.4 %   ·   EBC: 77   ·   IBU: 27
0 0 1 0

My Imperial Darkness

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Burn
ABV: 9.3 %   ·   EBC: 128   ·   IBU: 37
0 0 0 0

amerikietiškas stautas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: GP
ABV: 5.5 %   ·   EBC: 74   ·   IBU: 14
0 1 0 0

Mirkwood Old Oak

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Maegnar
ABV: 6.4 %   ·   EBC: 80   ·   IBU: 30
0 0 1 0
Prisijungę aludariai