Klasikinis amerikietiškas pilzneris

Aromatas
Akivaizdus mažai ar vidutiniškai grūdėtas, kukurūzų tipo ar saldus salyklo skonis (tačiau ryžių pagrindo alus yra labiau neutralus). Vidutiniško ar vidutiniškai didelio apynių aromato, dažnai klasininiai taurieji apyniai. Grynas lagerio charakteris be vaisių aromato ir be diacetilo. Šiek tiek DMS (dimetil sulfato) yra priimtina.
Išvaizda
Geltonos ar sodriai auksinės spalvos. Tvirta, ilgai trunkanti balta puta. Idealaus skaidrumo.
Skonis
Vidutiniško ar vidutiniškai didelio salyklinio skonio, kanašaus į Kontinentinio Pilsnerio, bet šiek tiek mažesnio intensyvumo dėl iki 30% naudojamų kukurūzų dribsnių ar ryžių priedų. Nežymiai grūdėtas su kukurūzų tipo saldumu iš kukurūzų naudojimo su esmine apynių kartumo kompensacija. Ryžių pagrindo versijos yra gaivesnės, sausesnės ir dažnai stokojančios kukurūzų tipo skonio. Vidutiniškas ar didelis apynių skonis iš tauriųjų apynių (arba vėlyvo pridėjimo, arba pirmos misos apyniavimo). Vidutiniškas ar didelis apynių kartumas, kuris neturėtų būti nei šiurkštus, nei turėti griežtą poskonį. Nėra faisių skonio ar diacetilo. Turėtų būti sklandus ir gerai subrandintas (lageriuotas).
Burnos pojūtis
Vidutiniško tirštumo ir sodraus, kreminio burnos pojūčio. Vidutiniško ar didelio karbonizacijos lygio.
Sudedamosios dalys
Šiašiaeiliai miežiai su 20% - 30% kukurūzų dribsnių perteklinio proteinų kiekio atskiedimui. Vietiniai Amerikietiški apyniai tokie, kaip Clusters, tradiciniai kontinentiniai taurieji apyniai ar modernūs taurieji hibridai (Ultra, Liberty, Crystal) yra taip pat tinkami. Modernūs Amerikietiški apyniai tokie, kaip Cascade yra nepriimtini. Vanduo su aukšta mineralų koncentracija gali sukelti netinkamą skonio šiurkštumą ir poskonio grubumą.
Istorija
Pilsnerio versija, išvirta JAV imigrantų aludarių iš Vokietijos, kurie atsinešė procesą ir mieles, kai apsistojo Amerikoje. Jie dirbo su vietinėmis Amerikos žaliavomis ir sukūrė unikalią originalaus Pilsnerio versiją. Po „Sauso Įstatymo“ šis alus išnyko, bet vėliau šis alus buvo prikeltas advokatų, kaip namudinės aludarystės pomėgis.

Pradinis tankis (OG)
1.044 - 1.060
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.015
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.5 - 6.6 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.5 - 5.2 %
Kartumas
25 - 40 IBU
Spalva
6 - 12 EBC

KAPSPB

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.1 %   ·   EBC: 5   ·   IBU: 5
0 0 1 0

Lašininis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gemini
ABV: 5.5 %   ·   EBC: 8   ·   IBU: 16
0 0 1 0

Ruduo Vasarą

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gemini
ABV: 6.4 %   ·   EBC: 9   ·   IBU: 11
0 1 1 0

Vasaros lageris

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 6   ·   IBU: 13
0 0 1 0

Easy-going

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: rickonn
ABV: 4.6 %   ·   EBC: 8   ·   IBU: 14
0 0 0 0

Greitukas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: rickonn
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 8   ·   IBU: 10
0 0 0 0
Prisijungę aludariai