Naudodamiesi "Aludarių klubas" svetaine Jūs sutinkate su šia privatumo politika, naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis.

 1. 1. Privatumas, dalinimasis informacija bei turiniu
  1. 1.1. Jūs sutinkate, kad visa Jūsų talpinama informacija atitinka Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0) licencijos sąlygas. Pagrindinės licencijos nuostatos
   1. 1.1.1. kiti asmenys turi teisę naudotis Jūsų informacija, ja dalintis bei platinti
   2. 1.1.2. kiti asmenys turi teisę kopijuoti ir keisti Jūsų informaciją
   3. 1.1.3. kiti asmenys turi teisę naudoti Jūsų informaciją komerciniais tikslais
   4. 1.1.4. jei kiti asmenys kuria informaciją ar turinį Jūsų informacijos pagrindu, jie privalo savo kūrinį platinti tos pačios licencijos pagrindu
  2. 1.2. Jūs patvirtinate, kad suprantate, jog Jūsų pačių ištrinta informacija gali būti ir toliau saugoma atsarginėse sistemos kopijose (neprieinamose tretiesiems asmenims).
  3. 1.3. Talpindami viešą informaciją Jūs patvirtinate, kad suprantate jog ji bus prieinama visiems, įskaitant ir svetainės lankytojus neregistruotus šioje sistemoje.
  4. 1.4. „Aludarių klubas“ administracija labai vertina Jūsų pastangas siekiant plėtoti bendruomenę bei mielai priima pasiūlymus ir idėjas jos tobulinimui. Jūs patvirtinate, jog suprantate, kad svetainės administracija pasilieka sau teisę naudotis šiais pasiūlymais be įsipareigojimo už juos atsilyginti bet kokia forma (Jūs nesate įpareigoti teikti tokius siūlymus)
 2. 2. Saugumas
  1. 2.1. „Aludarių klubas“ administratoriai siekia užtikrinti saugų naudojimąsi bendruomenės svetaine, tačiau negali garantuoti visiško saugumo. Tuo pačiu svarbus ir Jūsų indėlis, todėl Jūs įsipareigojate:
   1. 2.1.1. Be "Aludarių klubas" administratorių sutikimo neskelbti komercinės informacijos, tokios kaip brukalas (angl. spam) ar pranešimai apie renginius organizuojamus arba remiamus juridinių asmenų.
   2. 2.1.2. Jūs nerinksite informacijos apie naudotojus, o taip pat naudotojų pateikiamos informacijos automatinėmis priemonėmis (tokiomis kaip robot'ai, bot'ai, spider'iai arba scraper'iai) be atskiro administratorių leidimo.
   3. 2.1.3. Jūs netalpinsite informacijos galinčios pakenkti svetainės lankytojams ar jų naudojamai įrangai (pvz. virusais užkrėstus failus).
   4. 2.1.4. Jūs neprašysite svetimų prisijungimo duomenų bei nesinaudosite svetimomis naudotojų paskyromis.
   5. 2.1.5. Jūs netalpinsite įžeidžiančios, nešvankios, vulgarios, šmeižiančios, grasinančios ar kitokios Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymus pažeidžiančios informacijos.
   6. 2.1.6. Jūs nenaudosite „Aludarių klubas“ svetainės Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymus pažeidžiančiais tikslais.
   7. 2.1.7. Jūs nedarysite veiksmų kurie galėtų sutrikdyti „Aludarių klubas“ sistemos veikimą
   8. 2.1.8. Jūs sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje gali būti saugomi slapukai (angl. Cookies)
  2. 2.2. Registruodamiesi „Aludarių klubas“ svetainėje Jūs patvirtinate, kad:
   1. 2.2.1. Jūs nekursite sau daugiau nei vienos paskyros
   2. 2.2.2. Jūs nesinaudosite svetaine jei jums nėra 20-os metų
   3. 2.2.3. Jūs nesinaudosite svetaine jei buvote teistas dėl Lietuvos Respublikos Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimų
   4. 2.2.4. Jūs neplatinsite savo prisijungimo duomenų kitiems asmenims bei nesuteiksite galimybės kitiems asmenims naudotis sistema Jūsų vardu
  3. 2.3. Siekiant užtikrinti kitų naudotojų teisių apsaugą, Jūs patvirtinate, kad:
   1. 2.3.1. Jūs netalpinsite turinio kuris gali pažeisti kitų asmenų teises
   2. 2.3.2. Administratoriai pasilieka teisę pašalinti bet kokią informaciją, kuri jų nuomone pažeidžia arba gali pažeisti šiuos reikalavimus.
   3. 2.3.3. Jūs nenaudosite „Aludarių klubas“ ženklų, simbolikos ar kitų bendruomenės identifikavimo priemonių (tokių kaip pavadinimas „Atviras alus“, "Aludarių klubas", logotipas ir pan.) be administracijos sutikimo.
 3. 3. Pakeitimai
  1. 3.1. "Aludarių klubo" administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles, apie tai pranešę įrašu svetainėje arba elektroniniu paštu.
  2. 3.2. Bet kokie sąlygų pakeitimai įsigalioja ne anksčiau kaip per 7 kalendorines dienas nuo jų paskelbimo.
Prisijungę aludariai