Standartinis/eilinis biteris

Aromatas
Geriausios rūšys turi šiek tiek salyklo aromato, dažnai (bet ne visada) su karamelės savybėmis. Vaisių kvapas parastai nebūna stiprus. Apynių aromatas gali būti nuo vidutiniško iki nejuntamo. Iš esmės diacetilas nėra juntamas, tačiau labai nežymus šis požymis yra leidžiamas.
Išvaizda
Nuo šviesiais geltonos iki šviesiai varinės. Skaidrumas nuo gero iki tobulo. Puta nuo baltos iki vidutiniškai balkšvos. Dėl žemo karbonizacijos lygio gali turėti nedidelę putą.
Skonis
Kartumas nuo vidutiniško iki intensyvaus. Dauguma turi nuo vidutiniškai žemo iki vidutiniškai aukšto vaisių esterio požymį. Apynių skonis nuo vidutiniško iki nežymaus. Salyklo skonis nuo nestipraus iki vidutiniško su sausa pabaiga. Karamelės skoniai yra tipiški, bet neprivalomi. Balansas yra dažnai neabejotinai kartus, tačiau kartumas neturi užgožti salyklo skonio, esterių ir apynių skonio. Pagrinde be diacetilo, tačiau labai mažo lygio skonis yra leidžiamas.
Burnos pojūtis
Tirštumas nuo mažo iki vidutiniškai mažo. Žemos karbonizacijos, tačiau buteliuose ir skardinėse gali būti vidutinės karbonizacijos.
Sudedamosios dalys
Pale ale, gintariniai, ir/arba kristaliniai salyklai. Gali būti naudojamas mažas kiekis juodo salyklo spalvos suderinimui. Kaip papildai, gali būti naudojami cukrus, kukurūzai ar kviečiai. Labiausiai tipiniai – Angliški apyniai, nors vis dažniau naudojamos ir JAV bei Europos veislės (ypač šviesesnėse versijose). Charakteringos Angliškos mielės. Dažniausiai naudojamas vidutinės sulfatų koncentracijos vanduo.
Istorija
Pradžioje tarnavo kaip šviežus pilstomas elis be slėgio (naudojant rankinę pompą), saugomas rūsio temperatūroje. Maždaug 20-to amžiaus pradžioje Biteris buvo sukurtas kaip pilstomo alaus alternatyva ir plačiai paplito, kai aludariai suprato kaip paruošti jų naudojamą vandenį, kad sėkmingai išvirti šviesų alų ir naudoti kristalinį salyklą, norint suteikti gomuriui tirštumo ir apvalumo pojūtį.

Pradinis tankis (OG)
1.032 - 1.040
Galutinis tankis (FG)
1.007 - 1.011
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
3.3 - 4.3 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
2.6 - 3.4 %
Kartumas
25 - 35 IBU
Spalva
8 - 28 EBC

Vairuotojų alus

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Zhiniukas
ABV: 0.8 %   ·   EBC: 7   ·   IBU: 13
4 0 1 0

2020 FAA

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Alfredas
ABV: 5.5 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 14
0 0 0 0

Pėrms blyns

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: gigis1
ABV: 4.8 %   ·   EBC: 15   ·   IBU: 10
0 0 1 0

Beerexit

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: elis
ABV: 3.7 %   ·   EBC: 16   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Vikingų vanduo

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Zhiniukas
ABV: 1.3 %   ·   EBC: 16   ·   IBU: 18
0 0 3 0

Ordinary Bitter 20L

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Lrytas1
ABV: 4.2 %   ·   EBC: 17   ·   IBU: 19
0 0 1 0
Prisijungę aludariai