Amatų, muzikos ir alaus festivalis Pakruojyje

2013 m. rugpjūčio 2 d., penktadienis, 19:00 Pakruojo dvaras, Parko g. 5, Pakruojo kaimas

Jau rugpjūčio 2, 3, 4 dienomis Pakruojį sudrebins didžiulis festivalis, kuris tikimąsį taps tradiciniu ir kasmet džiugins ne tik pakruojiečius, bet ir visos Lietuvos bei kitų šalių gyventojus.

Pakruojo dvare vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti tiek su senaisiais amatais, tiek su daugybę alaus rūšių, kurios gaminamos visoje Lietuvoje ir Pakruojyje. Visi norintys aludariai galės prisistatyti didžiojoje scenoje. Vyks teatralizuota eisena. Festivalis turės pasaulyje organizuojamų tokio pobūdžio švenčių tradicijų.

Na, o muzikinė programa pasižymės savo skirtingų stilių įvairove. Į festivalį atvyksta Lietuvos žvaigždės: grupė „69 danguje“, trisdešimtpenkmetį šiemet švenčianti grupė „Studija“, po kelerių metų pertraukos sugrįžusi į sceną grupė „ŽAS“, taip pat ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti grupė „Rondo“, Lietuvos roko legendos Povilas Meškėla ir Vladas Kovaliovas bei vienas iš populiariausių jaunimo tarpe projektų Leon Somov ir Jazzu.

Programoje taip pat numatyti spektakliai, skrabalininkų, pučiamųjų orkestrų pasirodymai, geriausiųjų Lietuvoje folkloro ansamblių koncertai, na o norintys sudalyvauti įdomiose atrakcijose, greičiausiai neturės laiko poilsiui, nes festivalyje bus daug įvairiausių rungčių: alaus maratonas, paršelių čempionatas ir kiaulaganio rinkimai, statinės ridenimas, bei laikymas, grūdų maišo nešimo varžybos bei daugelis kitų.

Atvykę svečiai galės nuvykti į Pakruojo rajone esančius alaus bravorus, pakeliauti po kitas įžymias aplinkines vietas, kurių išties gausu. Šalia Pakruojo dvaro bus įsikūręs didžiulis palapinių miestelis, o norintys daugiau komforto, galės apsistoti Pakruojo bei aplinkinių miestų moteliuose bei viešbučiuose.

Daugiau informacijos: http://www.pakruojo-festivalis.lt/

Dalyviai

Komentarai

  • GiN

    2013 m. Liepos 30 d.
    Ei, negi tik tiek naminukų dalyvaus Pakruojyje? Ar visgi tingite čia užsiregistruoti, bet važiuosite?
Prisijungę aludariai