Doppelbock

Aromatas
Labai stiprus salyklo. Tamsesnė versija turės reikšmingą melanoidinį ir dažnai šiek tiek skrudintą atomatą. Lengvas karamelės skonis nuo ilgo virimo yra priimtinas. Šviesesnėje versijoje stipriai jausis salyklas su trupučiu melanoidinų ir skrudinimo ženklais. Iš esmės jokio apynių aromato, nors lengvas tauriųjų apynių aromatas galimas pale versijoje. Be diacetilio. Vidutiniškai lengvas vaisinis aspektas aromatui, dažnai apibudinamas kaip džiovinta slyva, slyva ar vynuogė, gali būti pateiktas (bet nebūtinai) tamsiose versijose dėl reakcijos tarp salyklo, virimo ir senėjimo. Tamsesnėse versijose gali jaustis labai nežymus, į šokoladą panašus aromatas, bet jokių skrudintų ar degintų aromatų būti neturėtų. Gali jaustis santūrus alkoholis.
Išvaizda
Spalva nuo tamsios auksinės iki tamsiai rudos. Tamsesnė versija dažnai turi ryškiai raudonos spalvos akcentų. Brandinimas turi būti lydimas švaros. Didelė, kreminė, ilgai išliekanti puta (spalva gali skirtis pagal stiliu: balta pale versijoje, beveik balta tamsiom rūšim). Stipresnės rūšys gali turėti silpnesnį putos išsilaikyma ir gali būti pastebimas kraštas.
Skonis
Laba sodrus ir salykliškas. Tamsesnės versijos turės pastebimų melanoidinų ir dažnai šiek tiek skrudintą skonį. Lengvenės versijos bus su stipriu salyklo ir šiek tiek melanoidinų skoniu ir skrudintom užuominom. Gali jaustis labai lengvas šokolado skonis tamsesnėm versijom, bet jis neturi būti juntamas lyg būtų skrudintas ar degintas. Švelnus lagerio skonis be diacetilio. Šiek tiek vaisių (džiovintų slyvų, slyvų ar vynuogių) skonio gali jaustis tamsesnėse versijose. Čia nuolatos juntamas alkoholio stiprumas, jis turi būti švelnus ir šildantis, bet ne šiurkštus ir deginantis. Alkoholio buvimas turi būti mažai juntamas. Silpnos apynių užuominos (daugiau juntama pale versijose). Apynių kartumas yra nuo vidutinio iki mažo, bet visada leidžia dominuoti salyklo skoniui. Dauguma versijų yra gana saldžios, bet turi turėti siplnumo įspūdį. Saldumas atsiranda dėl mažo apyniavimo, o ne dėl nebaigtos fermentacijos. Šviesesnės versijos yra sausesnės.
Burnos pojūtis
Nuo vidutinio iki pilno kūniškumo. Nuo vidutinės iki žemos karbonizacijos. Labai švelnus, be šiurkštumo ar griežtumo.
Sudedamosios dalys
Pils arba/ir Vienos salyklas šviesiom versijom (su trupučiu Munich), Munich ir Viena salyklas tamsesnėms versijoms ir retkarčiais maža dalele tamsesnės spalvos salyklo (pvz. Carafa). Taurieji apyniai. Vandens kietumas kinta nuo minkšto iki vidutinės karbonizacijos. Šviesaus lagerio mielės. Nuovirą reikia maišyti. OG: 1.072 – 1.112 IBUs: 16 – 26 FG: 1.016 – 1.024 SRM: 6 – 25 ABV: 7 – 10%

Pradinis tankis (OG)
1.072 - 1.096
Galutinis tankis (FG)
1.016 - 1.024
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
7.3 - 10.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
5.8 - 8.3 %
Kartumas
16 - 26 IBU
Spalva
12 - 49 EBC

#64 Faunus v2

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: Mikas
ABV: 9.0 %   ·   EBC: 51   ·   IBU: 23
0 0 1 0

Dopelius

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: Modeslovas
ABV: 8.9 %   ·   EBC: 23   ·   IBU: 9
0 0 1 0

VALHALLA ᛝ Doppelbock

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: domaso
ABV: 7.0 %   ·   EBC: 52   ·   IBU: 5
0 0 2 0

Chopinator Choppelbock

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: svyturys
ABV: 9.6 %   ·   EBC: 51   ·   IBU: 15
3 0 1 0

Vacio

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: runce
ABV: 7.2 %   ·   EBC: 11   ·   IBU: 26
2 2 1 518 9.4

Diupelis

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Doppelbock
Aludaris: Modeslovas
ABV: 8.1 %   ·   EBC: 48   ·   IBU: 8
0 0 1 404
Prisijungę aludariai