Imperinis IPA

Aromatas
Nuo pastebimo iki intensyvaus Amerikietiškų, Angliškų ar tauriųjų apynių aromatas (beveik visada jaučiamas citrusinių apynių aromatas). Dauguma versijų yra sausai apyniuotos ir gali turėti papildomai dervingą ar žolėtą aromatą, tačiau tai nėra privaloma. Antrame plane gali būti jaučiamas grynas salyklo saldumas. Kai kuriose versijose gali būti aprikti vaisiniai skoniai iš esterių arba apynių. Tačiau tipiškas yra neutralios fermentacijos charakteris. Paprastai gali būti juntama šiek tiek alkoholio, bet jis neturėtų būti karšto charakterio.
Išvaizda
Spalva nuo auksinio gintaro iki vidutiniško vario raudonumo; kai kurios versijos gali turėti oranžinį atspalvį. Turėtų būti skaidrus, tačiau nefiltruotos sausai apyniuotos versijos gali būti šiek tiek ūkanotos. Balkšva puta su geru išsilaikymu.
Skonis
Apynių skonis yra stiprus ir kompleksinis bei gali atspindėti Amerikietiškas, Angliškas ar tauriasias veisles. Didelis ar net absurdiškai didelis apynių kartumas, tačiau salyklo „stubiras“ iš esmės palaiko stiprų apynių charakterį ir suteikia geriausią balansą. Salyklo skonis turėtų būti nedidelis ar vidutiniškas ir iš esmės yra grynas ir salyklinis, tačiau yra leidžiami šiokie tokie nežymūs karamelės ar skrebučio skoniai. Be diacetilo. Neprivalomas, bet toleruojamas nežymus vaisių skonis. Poskonyje paprastai jaučiamas ilgai išliekantis kartumas, bet jis neturėtų būti šiurkštus. Vidutiniškai sausa ar sausa pabaiga. Dažnai jaučiamas švarus, sklandus alkoholio skonis. Ąžuolo skonis čia yra netinkamas. Gali būti šiek tiek sieruotas, bet dauguma egzempliorių nedemonstruoja šio charakterio.
Burnos pojūtis
Sklandus, vidutiniškai didelis ar vidutiniškas tirštumas. Nėra šiurkštaus apynių atšiaurumo, tačiau vidutiniška ar vidutiniškai didelė karbonizacija greta salyklo saldumo gali suteikti bendrą sausumo pojūtį. Sklandi alkoholio šiluma.
Sudedamosios dalys
Pale ale salyklas (gerai modifikuotas ir tinkamas vienos temperatūros salinimui); gali būti apynių kompleksinė įvairovė. (Angliški, Amerikietiški, taurieji). Anerikietiškos mielės, kurios gali suteikti gryno ar šiek tiek vaisinio profilio. Pagrinde vien ir salyklo, bet salinama žemesnėse temperatūrose didesniai ateniuacijai. Vandens savybės skiriasi nuo minkšto iki vidutiniškai sulfatinio.
Istorija
Amerikietiška naujovė, atspindinti Amerikos aludarių tendencijas, tenkinant apynių gerbėjų poreikį didinti šio produkto intensyvumą. Būdvardis „Imperinis“ yra sutartinis ir papraščiausiai reiškia stiprenę IPA versiją; „double“, „extra“, „extreme“ ar bet kokia kitokia būdvardžių įvairovė yra vienodai tinkama.

Pradinis tankis (OG)
1.075 - 1.090
Galutinis tankis (FG)
1.012 - 1.020
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
8.3 - 10.2 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
6.5 - 8.1 %
Kartumas
60 - 100 IBU
Spalva
16 - 30 EBC

Habanero mango ipa

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: Lrs
ABV: 8.2 %   ·   EBC: 15   ·   IBU: 10
0 0 1 0

Bebro Imperine

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: Zahlas
ABV: 8.7 %   ·   EBC: 23   ·   IBU: 23
0 0 0 0

Tamsioji IPAAAA

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: tikka1122
ABV: 9.5 %   ·   EBC: 75   ·   IBU: 65
0 0 2 0

Messe Noire

Tipas: Iš ekstrakto
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: AntaKalnietis
ABV: 10.1 %   ·   EBC: 100   ·   IBU: 34
0 0 0 0

aalf

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: bmaggot
ABV: 8.8 %   ·   EBC: 16   ·   IBU: 77
0 1 1 0

Tiki Punch

Tipas: Iš salyklo
Stilius: Imperinis IPA
Aludaris: js
ABV: 9.8 %   ·   EBC: 23   ·   IBU: 122
0 0 1 0
Prisijungę aludariai