Belgiškas Blond elis

Aromatas
Lengvai žemiškas ar aštrus apynių kvapas, kartu su šiek tiek saldžiu šviesaus salyklo charakteriu. Demonstruojamos subtilios mielių savybės, kurios gali apimti aštrius fenolius, kvepalų ar medaus tipo alkoholį ar mieles, vaisių esterius (paprastai apelsino ar citrinos tipo). Lengvas saldumas, kuris šiek tiek gali turėti cukraus tipo charakterį. Subtilus kompleksas.
Išvaizda
Nuo šviesios iki gilios auksinės spalvos. Pagrinde labai skaidrus. Didelė, tanki ir kreminė balta ar balkšva puta. Geras putos išsilaikymas su Belgiškais „nėriniais“.
Skonis
Sklandus, lengvas ar vidutiniškas šviesaus salyklo saldumas pradžioje, bet pabaigoje vidutiniškai sausas ar sausas skonis su šiek tiek sklandžiu alkoholiu pereinančiu į akivaizdų prieskonį. Vidutiniškas apynių ir alkoholio kartumo balansas. Lengvas apynių skonis, gali būti aštrus ar žemiškas. Labai švelnus mielių charakteris (esteriai ir alkoholis, kurie kartais kvepalų ar apelsino/citrinos tipo). Pasirinktinai švelniai aštrūs fenoliai. Šiek tiek lengvo karamelizuoto cukraus ar medaus tipo saldumo skonis.
Burnos pojūtis
Karbonizacijos lygis nuo vidutiniškai aukšto iki aukšto, kuris gali duoti burną užpildantį burbuliuojantį jausmą. Vidutiniško tirštumo. Lengva ar vidutiniška, bet sklandi alkoholio šiluma. Gali būti šiek tiek kreminis.
Sudedamosios dalys
Belgiškas šviesus salyklas, aromatiniai salyklai, cukrus. Belgiškos mielių rūšys, kurios kompleksiškai gamina alkoholį, fenolius ir kvapnius esterius. Taurieji, Styrian Goldings ar East Kent Goldings apyniai. Prieskoniai tradiciškai nenaudojami, tačiau ingridientų ir fermantacijos šalutiniai produktai gali suteikti prieskonių įspūdį (dažnai primena apelsinų ar citrinų).
Istorija
Palyginti neseniai išplatintas ir pasiūlytas Europos šviesaus alaus mėgėjams, tapo labiau populiarus, kadangi jis yra plačiai išplatintas ir išreklamuotas.

Pradinis tankis (OG)
1.062 - 1.075
Galutinis tankis (FG)
1.008 - 1.016
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
7.1 - 8.8 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
5.6 - 7.0 %
Kartumas
20 - 30 IBU
Spalva
8 - 12 EBC

Belgian Blanc

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: nenoriu
ABV: 6.6 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 29
0 0 0 0

Sezono MVP

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: DedeDomas
ABV: 4.6 %   ·   EBC: 15   ·   IBU: 13
3 0 1 0

BeBlond elis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Zioggas
ABV: 7.2 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 10
0 0 1 0

Blondinė

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: kiela
ABV: 7.8 %   ·   EBC: 16   ·   IBU: 9
0 0 1 0

Belgium blonde ale 7

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Vincas
ABV: 6.4 %   ·   EBC: 12   ·   IBU: 12
0 0 1 0

FM26 Blond

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: julius47
ABV: 6.2 %   ·   EBC: 13   ·   IBU: 2
0 0 2 0
Prisijungę aludariai