Amerikietiškas rudasis elis

Aromatas
Salyklinis, saldus ir turtingas, kuris dažnai turi šokolado, karamelės, riešutų ir/arba skrabučio savybių. Apynių aromatas yra tipiškai nedidelis ar vidutiniškas. Kai kurios stiliaus interpretacijos gali turėti stipresnį apynių aromatą, citrusinį Amerikietišką apynių charakterį ir/arba šviežų sauso apyniavimo aromatą (visi pasirinktinai). Vaisiniai esteriai yra vidutiniški ar lamai maži. Juodo salyklo charakteris yra stipresnis nei kitų rudųjų elių, bet ne toks stiprus, kaip porterių. Salyklas ir apyniai yra iš esmės subalansuoti. Vidutiniškai mažai arba visai be diacetilo.
Išvaizda
Nuo šviesios iki tamsiai rudos spalvos. Skaidrus. Maža ar vidutiniška balkšva ar šviesiai ruda puta.
Skonis
Vidutiniškas ar intensyvus salyklo skonis (dažnai su karamelės, skrebučio ir/arba šokolado skoniais) su vidutinišku ar vidutiniškai dideliu kartumu. Vidutiniška ar vidutiniškai sausa pabaiga suteikia salyklo ir apynių tirinčių prieskonių. Apynių skonis gali būti nuo lengvo iki vidutiniško ir gali pasirinktinai turėti citrusinį charakterį. Labai mažai ar vidutiniškai vaisių esterių. Vidutiniškai mažai ar be diacetilo.
Burnos pojūtis
Vidutiniško ar vidutiniškai didelio tirštumo. Kartesnės versijos gali turėti sausą, sakuotą įspūdį. Vidutiniškos ar vidutiniškai aukštos karbonizacijos. Stipresnės versijos gali turėti šiek tiek alkoholio šilumos pabaigoje.
Sudedamosios dalys
Gerai modifikuotas šviesus salyklas (Amerikietiškas ar Kontinentinis), o salyklų sarašą turi užbaibti kristalinis ir tamsesnis salyklai. Amerikietiški apyniai yra labiausiai tipiški, gali būti naudojamos ir JK ar taurieji apyniai. Viditiniškos karbonizacijos vanduo subalansuoja tamsaus salyklo rūgštumą.

Pradinis tankis (OG)
1.045 - 1.060
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.016
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.6 - 6.6 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.6 - 5.2 %
Kartumas
20 - 40 IBU
Spalva
35 - 69 EBC

Rudas Elis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Domukas
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 43   ·   IBU: 16
0 0 1 0

Weed beer

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Vaina
ABV: 4.4 %   ·   EBC: 48   ·   IBU: 13
0 0 1 0

Tirštos kalėdos.

Tipas: Iš ekstrakto
Aludaris: Gemini
ABV: 7.4 %   ·   EBC: 50   ·   IBU: 13
0 0 1 0

Cascade Summit

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Leo
ABV: 5.2 %   ·   EBC: 22   ·   IBU: 9
0 0 0 0

Rudnosiukas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: antanoidas
ABV: 5.6 %   ·   EBC: 47   ·   IBU: 5
0 0 0 0

Liūdnas Ruduo

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Gemini
ABV: 5.0 %   ·   EBC: 35   ·   IBU: 15
1 1 1 0
Prisijungę aludariai