Užsienietiškas ekstra stautas

Aromatas
Skrudintų grūdų aromatas svyruoja nuo vidutiniško iki aukšto lygio ir gali turėti kavos, šokolado, ir/arba lengvo degėsio užuominų. Vaisių pojūtis nuo vidutiniško iki aukšto lygio. Kai kurios versijos gali turėti saldų aromatą ar melasos, saldymedžio, džiovintų vaisių ar vyno aromatų. Stipresnės versijos gali turėti alkoholio aromatą (niekada nebus aštrus ar karštas). Apynių aromatas bevaik nejuntamas arba visai nejaučiamas. Diacetilas nejaučiamas visai.
Išvaizda
Nuo tamsiai rudos iki juodos spalvos. Skaidrumas paprastai paslėptas tamsios spalvos (jei ne matinis, turi būti skaidrus). Didelė, gerai išliekanti, nuo šviesiai rudos iki rudos spalvos puta.
Skonis
Tropinės versijos gali būti pakankamai saldžios be didelio skrudinto skonio ar kartumo, tuo tarpu eksporto versijos gali būti vidutiniškai sausos (atspindi skirtingų mastų saldaus stauto ir sauso stauto įspūdį). Skrudintų grūdų ir salyklų charakteris gali kisti nuo vidutiniško iki stipraus, bet sauso stauto aštrumas nėra pateikiamas nei viename pavyzdyje. Tropinės versijos gali turėti aukštą esterių lygį, sklandžiai tamsų grūdų skonį ir suvaržytą kartumą; jie dažnai turi saldų, romo tipo pobūdį. Eksporto versijos turi mažiau esterių, daugiau skrudinto skonio ir aukštesnį kartumą. Abiejų versjijų skrudinti skoniai gali įgauti kavos, šokolado ar lengvo grūdų degėsio skonį. Apynių skonis yra mažai juntamas arba nejuntamas visai. Diacetilo pojūtis vos juntamas arba nejuntamas visai.
Burnos pojūtis
Nuo vidutiniškai pilno iki pilno tirštumo, dažnai su sklandžiu, kreminiu charakteriu. Gali suteikti šilto (bet ne karšto) alkoholio pojūtį. Karbonizacijos lygis nuo vidutiniško iki vidutiniškai aukšto.
Sudedamosios dalys
Panašus į sausą ar saldų stautą, bet su didesniu klampumu. Šviesus ir tamsus skrudinti salyklai ir grūdai. Apyniai pagrinde tik dėl kartumo. Gali būti papildomai naudojami priedai ir cukrūs klampumo padidinimui. Elio mielės (tačiau kai kurie tropiniai stautai yra daromi su lagerio mielėmis).
Istorija
Pagal kilmę aukšto klampumo stautas, verdamas tropinėms rinkoms (dėl to dar vadinamas „Tropiniu Stautu“). Kai kurios buteliuotos eksporto (stipresnės) sauso ar saldaus stauto versijos taip pat telpa į šį profilį. Gineso Užsienietiškas Ekstra Stautas yra gaminamas nuo 1800-tųjų metų.

Pradinis tankis (OG)
1.056 - 1.075
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.018
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
6.0 - 8.5 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
4.8 - 6.8 %
Kartumas
30 - 70 IBU
Spalva
59 - 79 EBC

RIS-7

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: tikka1122
ABV: 7.0 %   ·   EBC: 72   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Barry (tropinė audra)

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Peckelis
ABV: 7.0 %   ·   EBC: 77   ·   IBU: 3
0 0 1 0

Mikkeller Beer Geek Breakfast

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Mantis
ABV: 6.3 %   ·   EBC: 115   ·   IBU: 53
0 0 0 0

Klouno Holy Mole

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Klounas
ABV: 7.5 %   ·   EBC: 66   ·   IBU: 17
0 0 0 0

Black Friday Lights

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Calvados
ABV: 5.9 %   ·   EBC: 138   ·   IBU: 19
0 0 1 113

Extra stautas

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Golding
ABV: 7.2 %   ·   EBC: 106   ·   IBU: 19
0 0 1 234
Prisijungę aludariai