Diuseldorfo Altbier

Aromatas
Švarus, stiprus ir kompleksiškas sodraus salyklo aromatas, taurieji apyniai ir prislopinti vaisiniai esteriai. Salyklo charakteris atspindi vokiško pagrindinio salyklo veisles. Apynių aromatas gali svyruoti nuo vidutiniško iki labai mažo ir gali turėti pipirų, gėlių ar kvepalų charakterį, susijusį su tauriaisiais apyniais. Be diacetilo.
Išvaizda
Nuo šviesaus gintaro iki oranžinės bronzos ir iki varinės aukso spalvos, su šiek tiek rudumo. Idealus skaidrumas (gali būti filtruotas). Stora, kreminė, ilgai trunkanti balkšva puta.
Skonis
Prasiveržiantis apynių kartumas gerai subalansuotas tvirto, švaraus ir aiškaus salyklo charakterio. Salyklo pojūtis yra apsprendžiamas vidutiniškai didelės ar didelės ateniuacijos, bet labai turtingas ir kompleksiškas salyklo skonis išlieka. Lageriavimo procesą gali įveikti šiek tiek esterių. Ilgai trunkanti, vidutiniškai sausa ar sausa, karčiai saldi ar riešutinga pabaiga atspindi apynių kartumą ir salyklo kompleksiškumą. Tauriųjų apynių skonis gali būti vidutiniškas ar silpnas. Nėra skrudinto salyklo skonio ar grubumo. Be diacetilo. Kai kurios mielių veislės gali įtakoti šiokį tokį sieros pobūdį. Neprivalomas, bet kartais pabaigoje taip pat jaučiamas lengvas mineralinis charakteris. Pastebimas kartumas yra kartais maskuojamas stipriu salyklo charakteriu; kartumas gali pasirodyti mažas ar vidutiniškas, jei pabaiga nėra labai sausa.
Burnos pojūtis
Vidutiniško tirštumo. Sklandus. Vidutiniškos ar vidutiniškai aukštos karbonizacijos. Atšiaurumas vos juntamas arba jokio. Nepaisant to, kad skonis yra labai pilnas, šis alus yra pakankamai skystas, kad būtų vartojamas kaip sesijos alus Diuseldorfo alaus baruose.
Sudedamosios dalys
Salyklas varijuoja, bet paprastai susideda iš Vokiškų pagrindinių salyklų (dažniausiai Pils, kartais Miuncheno) su nedideliu kiekiu kristalinio, šokoladinio ir/arba juodo salyklo spalvos derinimui. Kartais būna įtraukiama šiek tiek kviečių. Dažniausiai naudojami Spalt (miestas Bavarijoje) apyniai, bet gali būti naudojami ir kiti apyniai. Vidutiniškos karbonizacijos vanduo. Švarios, aukštos ateniuacijos elio mielės. Žingsninis salinimas ar nuvirinamas salinimas yra tradiciški.
Istorija
Tradicinis alaus stilius iš Diuseldorfo. „Alt“ reiškia „seną“ virimo stilių (darant viršutinės fermentacijos alų) kuris buvo įprastas iki išpopuliarėjo lageris. Atsirado anksčiau už apatinės fermentacijos mielių padermių išskyrimą, nors apima dauguma lagerio charakteristikų. Geriausi pavyzdžiai gali būti aptinkami Diuseldorfo senamiesčio alaus baruose.

Pradinis tankis (OG)
1.046 - 1.054
Galutinis tankis (FG)
1.010 - 1.015
Alkoholio kiekis pagal tūrį (ABV)
4.7 - 5.8 %
Alkoholio kiekis pagal svorį (ABW)
3.7 - 4.6 %
Kartumas
35 - 50 IBU
Spalva
26 - 33 EBC

AltBBCv1

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: ShafkA
ABV: 5.3 %   ·   EBC: 31   ·   IBU: 16
0 0 0 0

Altbier Dusseldorf

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Lrs
ABV: 5.4 %   ·   EBC: 26   ·   IBU: 6
0 0 1 0

Der Alte - Senis

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Dom
ABV: 5.6 %   ·   EBC: 28   ·   IBU: 2
1 0 0 0

Diuseldorfo Altbier

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: julius47
ABV: 5.8 %   ·   EBC: 37   ·   IBU: 23
0 0 1 0

Klouno Cowboy

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: Aras
ABV: 5.9 %   ·   EBC: 41   ·   IBU: 11
0 0 0 0

Darbėnų Benedictus

Tipas: Iš salyklo
Aludaris: argentas
ABV: 3.9 %   ·   EBC: 28   ·   IBU: 24
0 0 1 48
Prisijungę aludariai